Dostawa / zwroty / reklamacje

KOSZT DOSTAWY

Zamówienie złożone w sklepie estbys.com dostarczamy za pośrednictwem kuriera DPD, przesyłka  jest obecnie bezpłatna. Dostawy są realizowane na terenie Polski.

CZAS REALIZACJI

Przesyłka zostaje wysłana z pracowni w czasie do 2 dni roboczych.  

PŁATNOŚĆ

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Płatności za zamówienie możesz dokonać poprzez karty płatnicze:
* Visa * Visa Electron * MasterCard * MasterCard Electronic * Maestro

Płatności za zamówienie możesz dokonać korzystając również za pośrednictwem PayU i BLIK.

REKLAMACJE

Chcesz zareklamować produkt? Wypełnij formularz reklamacyjny, który jest do pobrania TUTAJ. Do wydrukowanego, wypełnionego formularza dołącz reklamowany produkt i wyślij całość na adres: EST by S ul. Bracka 18, 00-028 Warszawa 

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie reklamacji - napisz do nas na adres: INFO@ESTBYS.COM

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym są fabrycznie nowe i objęte dwuletnią gwarancją. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta.

Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego (paczki pocztowej ekonomicznej) zwracamy po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. 

ZWROT/WYMIANA

Jeśli chcesz dokonać wymiany lub zwrotu, wypełnij formularz, który możesz pobrać TUTAJ. Po wydrukowaniu i wypełnieniu formularza, dołącz produkt, który chcesz wymienić/zwrócić i wyślij kurierem DPD całość na adres: EST by S, ul. Bracka 18, 00-028 Warszawa . Uprzejmie prosimy, by przed wysyłką skontaktować się z nami drogą mailową: gosia.sobiczewska@gmail.com z informacją o numerze zamówienia i produkcie do wymiany lub zwrotu. Na pewno znajdziemy dla Pani inny rozmiar lub model. Koszt wymiany wynosi 10 zł (czyli koszt przesyłki).

REGULAMIN

Pełną treść regulaminu znajdziesz TUTAJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl